Paket Kodları Değişikliği

Şubat 15, 2014

Dikkat

Paket Kodları Değişikliği:

Bir önceki yılda Acmelabs, BV Inspectorate ve Bureau Veritas Minerals Laboratuvarlarını “Global AcmeLIMS” (Laboratuvar Bilgi İşletim Sistemi) altında toplamıştır. 1 Mart itibariyle analitik paketlerimizin üç ana VUM (Bureau Veritas Upsteam Minerals) işletmemizin de aynı seviyede hizmet verebilmesini sağlamak amacıyla aynı kodlara sahip olması için yapılan çalışmaların 2. aşamasına gelmiş bulunmaktayız.

1 Mart itibariyle BV Upsteam Minerals laboratuvarlarımızın tüm analitik paketlerinde yeni kodlama sistemi uygulanmaya başlanacaktır. Aşağıdaki tablo en bilinen kod kıyaslamalarının bazılarını göstermektedir. İnanıyoruz ki bu yeni kod sistemi, eski sisteme kıyasla kullanım açısından daha anlaşılır ve hangi analizinin yapılması gerektiğini daha hızlı gösterecek bir sistem olacaktır. Bu kodlar asitle parçalama şekli, cihazda okuma ve bazı koşullarda analitik ağırlık ya da seyreltme faktörü arasındaki bağlantıyı gösterebilmesi için tasarlanmıştır.

Örneğin:

FA130 – FA = Isıl Tahlil, 100 = MS analizi, 30g ağırlık değişimi

LF700 – LF = Lityum Füzyonu, 700=XRF analizi

Bu değişimin olumsuz etkilerinin minimum düzeyde olmasını umut ederek biliyoruz ki; veritabanı ve otomatik göndericilere sahip müşterilerimizin bazı veritabanı sorunlarıyla karşılaşma ihtimalleri bulunmaktadır. Böyle bir sorunla karşılaşılması durumunda bulunduğunuz bölgedeki müşteri hizmetleri veya iş geliştirme birimlerimiz ile çekinmeden temas kurabilirsiniz. Tüm müşterilerimizin bu yeni sistem üzerinde bizimle çalışmalarını ümit etmemize rağmen yine de elektronik veri dosyaları üzerindeki eski kodlama sistemindeki kodlar talep edilmesi üzerine kullanılabilecektir.

Tüm yeni kodların tam bir listesi için http://www.acmelab.com/downloads sitesinde mevcut olan fiyat listemizin en son sürümünü bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda bulunduğunuz bölgedeki iş geliştirme veya müşteri hizmetleri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

ScreenHunter_01 Feb. 26 11.49

© Bureau Veritas Commodities Canada Ltd. - All Rights Reserved. Terms & Conditions | Website by Architexture